Skip navigation
Jepni donacionKonkuro pėr bursėNjoftim me FSHBAktiviteteQėndra Informative
Konkursi 2010-11
FSHB shphall
KONKURS
për bursa pasuniversitare
viti akademik 2010-2011
aplikoni online
Konkuro pėr bursė
FSHB investon nė shqiptarėt e talentuar nga Maqedonia tė cilėt do tė kontribuojnė pėr popullin dhe vendin e tyre. Gjithėsecili student apo profesionist i cili pėrmbush kushtet mund tė konkurojė. Kandidatėt do tė vlerėsohen dhe pėrzgjedhen nė bazė tė tri kritereve kryesore tė FSHB.
Llojet e bursave
Ku dhe si
Tė drejtė konkurimi
Kush ka tė drejtė tė konkurohet pėr bursė
Kriteret
Faktorėt nė selekcionimin e bursistave
Si tė konkuroj pėr bursė?
Konkurimi, afati kohor, dhe proēedura e aplikimit
Mė njofto
Regjistrohu pėr t'u informuar pėr konkursin e ardhshėm
Konkursė


©2010 FSHB